Garanti ve İade Kosulları

morgumus.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, aldığınız zaman anlayacaksınız.

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade ederek isterseniz ödediğiniz tutarı geri alabilir, isterseniz de değişim yapabilirsiniz. Eğer kargonuz ücretsiz gönderildiyse yine ücretsiz olarak iade edebilisiniz, eğer üctersiz kargo değilse gönderim ücretini  karşılayarak iade veya değişim yapabilirsiniz. 

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, duruma göre Yurtiçi Kargo veya MNG kargo aracılığıyla size verdiğimiz kod ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır.