Garanti ve İade Kosulları

morgumus.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, aldığınız zaman anlayacaksınız.

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kargo ücretini karşılayarak iade edebilir isterseniz ödediğiniz tutarı geri alabilir, isterseniz de değişim yapabilirsiniz.  

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, gönderici ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. İsterseniz iade ücretinden düşülmek üzere size indirimli kargo kodu sağlayabiliriz.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır.