204 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

-36%
-22%
-28%
-27%
-27%
-27%
-20%
 5.122,99
-23%

925 Ayar Gümüş Kolyelerin Bir Numaralı Adresi morgümüs

Zarafet dolu ve şık görünüşünü son derece tarz, şık, modern, zarif takılarla bütünleştirerek daha da mükemmel hale getirmeyi sevenler için çeşitli takılar bulunmaktadır. Bu takıların içinden kullanışlı ve ekonomik aynı zamanda son derece kaliteli ürünler olan 925 ayar gümüş kolye ler,  her yaştan kullanıcıya hitap etmesiyle birlikte; hem kadın hem de erkekler için çok çeşitli seçenekler sunar. Zamansız olan bu takılar hiçbir zaman modalarını yitirmedikleri gibi her daim modayı yakalamanıza olanak sağlar.

Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen, titiz işçilikle meydana gelen, modernliği ve zarafetiyle gözlere çarpan, yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz gümüş kolyelerin bir numaralı adresi  en üst seviye şık tasarımlara sahip yüzlerce ürün seçeneğini en uygun fiyata sizlere sunan MORGÜMÜŞ.COM’DUR.

Gümüş Kolye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her konuda olduğu gibi gümüş kolye alışverişinde de dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle almak istediğiniz gümüş kolyenin kesinlikle kaliteli olması gereklidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen gümüş kolyenizi yıllar sonra bile kararmadan kullanabilirsiniz.

Gümüş kolye seçiminde bir diğer önemli husus gümüşün ayarıdır. Gümüş oldukça yumuşak bir maden olması sebebiyle işlenmesinin daha kolay bir şekilde yapılabilmesi için çeşitli alaşımlarla karıştırılır. Gümüşün içine ilave edilen bu alaşımlar gümüş ayarını belirler. Altın takılardaki ayar ölçüsünde olduğu gibi, gümüşün ayarı da yükseldikçe kalite artar. Bu da kolyelerinizi uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına gelir. En uygun fiyata ve en kaliteli malzemeye sahip gümüş kolyeler 925 Ayar gümüş kolye ler, bu kolyelerin bir numaralı adresi ise MORGÜMÜŞ.COM’DUR.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kullanılarak üretilen takılar altın gibi takılara göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bütçenizi zorlamadan şık olmak istiyorsanız bu takılar sizin için en uygun seçenektir. MORGÜMÜŞ.COM gümüş kolye fiyatları kullanıcılarının bütçe dostu olmakta birlikte her zevke sahip olan kullanıcılar için farklı tarzlarda pek çok fiyatlı seçeneği sunar.

Gümüş Kolye Bakımı

Gümüş kullanılarak üretilen kolyeler şık olmalarının yanı sıra bakımlarının düzenli olarak yapılması gereken takı çeşitleridir. Eğer bakımları düzenli olarak yapılmazsa kararma yapabilirler. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın, herhangi bir gümüş tamircisine götürerek 10 dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkta yaptırabileceğiniz bu bakımlar çok cüzzi fiyatlara sahiptir.

Yaygın olarak kullanılan sabun ve parfüm gibi kimyasallardan gümüş takılarınızı uzak tutmalı, takılarınızı takmadığınız süre zarfında hava almayan ve nem barındırmayan kutularda saklamalı, kolyelerinizi ayrı ayrı saklamalı, banyo gibi nemli ortamlardan kesinlikle uzak tutmalısınız. Bu sayede takılarınızın daha uzun ömürlü olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Whatsapp Aç
1
Merhabala;
Nasıl yardımcı olabilirim?