430 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

 387,20

Gümüş Kolye Ucu

Kalp Abalon Kolye Ucu

 387,20
 1.373,39

Gümüş Kolye Ucu

Kristal Taşlı Kolye Ucu

 961,05

Gümüş Erkek Kolye Ucu

Fil Motifli Oksitli Kolye Ucu

 686,59

Gümüş Erkek Kolye Ucu

Oksitli Minik Fil Kolye Ucu

 233,18
 272,46
 272,46
 272,46
 387,20

Gümüş Kolye Ucu

Kristal Taşlı Kolye Ucu

 365,25

Gümüş Kolye Ucu

Zirkon Taşlı Kolye Ucu

 469,96

Gümüş Kolye Ucu

Zirkon Taşlı Kolye Ucu

 469,96
 1.708,86
 1.865,56

Gümüş Kolye Ucu

Markazit Taşlı Kolye Ucu

 1.023,58

925 Ayar Kaliteli Yeni Trend Gümüş Kolye Ucu

Takı dünyasında her zaman moda olan ilk tercihlerde ve ilk sıralamalarda yer alan gümüşün zamanla kararması kaçınılmaz sonuçlar arasında yer almaktadır. Buna etkin olan maddenin kükürt olması nedeniyle gerçek el işçiliği gümüş takılar kullanılmadığı takdirde, naylon bir poşet içinde saklanarak korunması mümkün olsa da kalıcı bir çözüme ulaşmak neredeyse olanaksızdır. Özellikle kolyelerde kararmaları nedeniyle korkular yaşanabilmektedir. O nedenle firmamız içerisinde uygun fiyatlı alışverişler tamamlandığı takdirde ürün bilgileri analiz edildiğinde herhangi bir kararma ya da solma gibi problemler ile karşılaşılmamaktadır. Bu durumda 925 ayar gümüş kolye ucu modelleri arasından tercihler gerçekleştirilirken firmamız üzerinden temin işlemleri tamamlanmalıdır. Firmamız içerisinde diğer takılar için gerçekleştirilecek olan bir takım pratik uygulamalarla, gerçek gümüş popüler kolyeleri yeni alınmış gibi göstermek dahi mümkündür.

925 Ayar Gümüş Yeni Trend Kolye Ucu Modelleri

Gümüş yüzyıllardır günümüzde ve günlük hayatın birçok alanında kullanılan değerli madenler arasında yer almaktadır. Gümüş eşyalar arasında popüler olarak tercih edilenler ise kolye uçları olmaktadır. Gümüş alım gücü açısından diğer madenlere göre toplumun her kesimine hitap etmektedir. Gümüş eşyaların parlaklığı ve şıklığı bu değerli madenler ile üretilen eşyalar sebebiyle ilk tercih sebebi olmaktadır. Altın fiyatları nedeniyle gerçek kaliteli gümüş ürünlere olan revaçta oldukça fazla artmıştır. Zarafeti ve süslü taşları ile 925 ayar gümüş kolye sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Daha kolay şekil verilebilen yapılara sahip olan gümüş ürünler bambaşka tasarımlarla kişiye özel bir görünüme ulaştırabilmektedir.

925 Ayar Gerçek Gümüş Ucuz Kolye Tercihleri

Gümüş takı ürünlerinde en büyük sorun senelerdir süren kararma sorunu kalitesiz malzemeler kullanılan ürünler de daha çok öne çıkmaktadır. Fakat firmamız içerisinde yer alan 925 ayar gümüş kolye modelleri arasında herhangi bir solma ya da kararma ucuz ürünlerde kesinlikle oluşmamaktadır. Gümüş aksesuar ürünlerinin, o nedenle firmamız içerisinde tercih edilmesinin sebebi daha fazladır. İnci kadınların her dönem vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almasından dolayı bu zarafet oluşmaktadır. Yıldız, gümüş kolye gibi sade seçeneklerin yanı sıra daha çok şatafatlı kolye tercih etmek isteyenler yine aynı şekilde firmamız içerisinde bu tercihleri bulabilmektedir.

Whatsapp Aç
1
Merhabala;
Nasıl yardımcı olabilirim?