11602 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Zirkon Taşlı Gümüş Kadın Yüzük

Ametist Zirkon Tektaş Yüzük

 535,82

Zirkon Taşlı Gümüş Kadın Yüzük

Baget Zirkon Taşlı Tamtur Yüzük

 499,84

Tamtur Gümüş Kadın Yüzük

Baget Zirkon Taşlı Tamtur Yüzük

 529,12

Gümüş Kolye Ucu

Damla Opal Taşlı Kolye Ucu

 407,48

Gümüş Takı Seti

Zirkon Taşlı Set

 1.627,50

Gümüş Küpe

Kalp Taşlı Küpe

 252,39

Gümüş Küpe

Taşlı Küpe

 252,39

Zirkon Taşlı Gümüş Kadın Yüzük

Mistik Topaz Zirkon Taşlı Yüzük

 666,97

Gümüş Takı Seti

Zirkon Taşlı Gül Set

 1.755,58
 1.314,31

Gümüş Hayalet Kolye

Zirkon Taşlı Yonca Kolye

 379,05

Zirkon Taşlı Gümüş Bileklik

Damla Ametist Zirkon Taşlı Suyolu Bileklik

 1.095,52

Gümüş Hayalet Kolye

Swarovski Zirconia Taşlı Kolye

 1.044,92

Otantik Gümüş Bileklik

Mineli Otantik Bileklik

 1.358,20

Otantik Gümüş Bileklik

Mineli Otantik Bileklik

 1.418,16

Gümüş Hayalet Kolye

Yılan Zirkon Taşlı Kolye

 454,91

Otantik Gümüş Bileklik

Mineli Otantik Bileklik

 1.358,04

Zirkon Taşlı Gümüş Kadın Yüzük

Zirkon Taşlı Yüzük

 722,39

925 AYAR GÜMÜŞ TAKI

MOR GÜMÜŞ, 925 ayar kolye, yüzük, küpe, bileklik, takı seti, bilezik, kolye ucu, halhal modelleri ile gümüş takı arayanlara zengin bir o kadar da kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşidi sunmaktadır. Birbirinden farklı ve değerli tasarımlara sahip olan gümüş takı modelleri, kadınlar tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Ayrıca günlük kullanım, özel gün ve davetlere uygun olarak tasarlanan çeşitli ürünler, isteğe göre oldukça değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Kadınlara hoş bir görsellik kazandıran modeller, kullanıcılardan tam not almaktadır.

Çok eski dönemlerden günümüze kadar gelebilmeyi başarmış takılarımız arasında yer alan 925 ayar gümüş, yıllara meydan okuyan tarzı ve zamansız oluşuyla gündemde kalmayı başarmıştır. Her daim kadınların bir numaralı tercihi olmuştur. Takmaya doyamayacağımız ve asla vazgeçemeyeceğimiz 925 Ayar Kadın Gümüş Takıların en kalitelisini, güvenilir ve garantili oluşunun yanı sıra en uygun fiyata morgümüş.com’da bulabilirsiniz.

925 AYAR GÜMÜŞ TAKI MODELLERİ

Morgümüş kalitesiyle üretilen, değerli işçilikle dolu göz alıcı 925 Ayar Gümüş Takılar, zümrüt, akik, inci, ametist gibi çeşitli değerli taşlarla süslenmekte; otantik tasarım, tek taş, baget modeli gibi çeşitlerle şıklığı ve zarafeti zirveye taşımaktadır.

925 AYAR GÜMÜŞ TAKILARIN FİYATLARI

Gümüş takılar altın gibi takılara göre daha uygun fiyatlı olmasının yanında en az onlar kadar hatta daha kaliteli ve şıktır. Tabii burada gümüş takıları nereden aldığınız çok önemlidir. Mor Gümüş’te gümüş takıları bütçe dostu fiyatlarla en üst kalitede bulabilirsiniz.

GÜMÜŞ TAKILARIN BAKIMI

Gümüş takıların bakımları düzenli olarak yapılmazsa kararma yapabilmektedir. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın, 10 dakika kadar kısa bir sürede çok uygun fiyatlara bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan sabun ve parfüm gibi kimyasallardan gümüş takılarınızı uzak tutmalı. Takılarınızı takmadığınız süre zarfında hava almayan ve nem barındırmayan kutularda saklamalı, takılarınızı ayrı ayrı saklamalı, banyo gibi nemli ortamlardan kesinlikle uzak tutmalısınız. Bu sayede takılarınızın daha uzun ömürlü olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

En uygun fiyata en kaliteli ve en zarif gümüş takı modellerine morgümüş.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilir. İstediğiniz takıları güvenilir ve garantili olarak satın alabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katmak, her daim zarif olmak için bir numaralı adresiniz; morgümüş.com

Whatsapp Aç
1
Merhabala;
Nasıl yardımcı olabilirim?