Gösterilen sonuç sayısı: 15

+
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir Hızlı Görünüm
 1.101,25

925 Ayar Son Moda Gümüş Bilezik

Kelepçe olmak üzere ucuz olmak üzere popüler bileklikler her zevke ve her tarza hitap eden tasarımları ile göz doldurmaktadır. O nedenle en çok tercih edilen ucuz bileklik tasarımları içerisinde yer almakta olup 925 ayar gümüş bilezik modelleri arasında tam tur bilekliklere benzer özelliklere sahiptir. Bu tasarımların farklı renk ve desen seçeneklerine firmamız üzerinden ulaşmak mümkündür. Şık bir şekilde ucuz bileklik tasarımlarında yer alan şık tarzlar bu sayede tamamlanabilmektedir. Taş ve işleme detayları titizlikle eklemiş, popüler bileklik modelleri özel gün ve kombineleri göz alıcı bir şekilde tamamlamaktadır. Taşlı bileklik kadın kombineleri için ışıl ışıl bir seçenek olurken düğün, nişan ve mezuniyet gibi özel günlerde oldukça popüler özgün detaylarla tasarlanmış gümüş ya da altın kelepçe bileklikleri tarzlara ilham verebilmektedir.

925 Ayar Özel El İşçiliği Gümüş Bilezik Seçenekleri

Klasik ve geleneksel tarzlardan hoşlanan kişilerin hasır örgü tasarımlı kelepçe bilezikleri ve kombinleri şık bir şekilde tamamlamak mümkündür. Bileklik seçimlerinde büyük ya da küçük taşlı tasarımlar tercih edilerek kişisel zevklere uygun yeni trend modeller ile buluşturmak mümkündür. Tam tur kelepçe bileklikler pırlanta ile mükemmel bir uyum yakalarken pırlanta ile kaplanmış bileklik modelleri ile minimal ve modern bir tarz yakalamak mümkündür. Gümüş ve pırlanta birlikteliğini hem günlük kombinler de hem de özel günlerde kullanmak mümkünken yanı sıra 925 ayar gümüş bilezik modelleri de tercih edilebilmektedir. Pırlanta ile kaplanmış bileklik modelleri gümüş ve pırlanta birlikteliğini hem günlük hem de özel günlerde kullanmak mümkündür.

925 Ayar Uygun Fiyatlı Gümüş Bilezik Modelleri

Özel işçilikle tasarlanan pırlanta bilezikler güzel, asil ve zamansız kombinler yapmaya olanak sağlar. Bu tasarımlar kişinin kendisinde kullanabileceği gibi özel olarak sevdiklerine hediye edebileceği ve onlara unutulmaz anlar bırakabileceği yeni trend alternatifler arasında bulunmaktadır. Elmas kelepçe bileklikler ile buluşarak kombinelerde elit ve estetik görünümler oluşturmaya imkan sağlar. O nedenle ilk tercihleri arasında 925 ayar gümüş bilezik modelleri yer almalıdır. Şık gece kıyafetleri ile mükemmel bir uyum yakalayan kelepçeli elmas bileklikleri davet gibi özel günlerde keyifle kullanmak mümkündür. Zamansız tasarımlara imza atan elmas taşlar ile göz alıcı kombinelere imza atmak mümkünken tarza uygun olarak bilezikler ile minimal ya da gösterişli seçenekler de tercih edilebilmektedir.

Whatsapp Aç
1
Merhabala;
Nasıl yardımcı olabilirim?